Sektörde 25 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Kitap, dergi, dizgi ve basım işleriyle başlayan grafik tasarım işimiz Elma Tasarımevi adı altında bir süre devam etti, bu süre zarfında çeşitli matbaalara fason hizmet verdik, fakat daha güzel işler çıkarmak için ortak bir ajans kurduk, orada çeşitli nedenlerle anlaşamayınca, tek başına ilerlemek bizim için daha uygun olduğu düşüncesiyle ayrıldık ve nihayet Fark Ajans Tanıtım hizmetlerini kurduk.

Matbaa, reklam, grafik tasarım birbirini takip eden bir süreçtir. Bu süreçte 1998’den bugüne her aşamasında bulunduk, bundan sonra da hizmet etmeye devam edeceğiz inşallah.

Şimdi yaptığımız işler kısaca; Firmanızın-markanızın-ürününüzün (katalog, broşür, sosyal medya, kurumsal kimlik vb. yayın organları ile grafik &tasarımını ve baskı hizmetleri üretimini sunuyoruz.

Misyonumuz; Yerel ve Ulusal Medya ya yeni bir soluk ve farklı bakış açısı getirmek. Reklamcılık için mesleki (etik değerlere) ahlaki bakışı ve kaliteyi yükseltmek. Reklam ve tanıtım için maddi manevi harcanan emeklerin en etkin şekilde geri dönmesini sağlamak.

Vizyonumuz; misyonumuz doğrultusunda başladığımız işi neticeye bağlamak ve dostlarımızla mutlu, başarılı, sağlıklı bir hayat 🙂

“Reklam Sanatı Ahlak, Beceri, Sabır ve Tecrübe İster…”