“Fark Ajans Tanıtım olarak,

sektörel işinize uygun, kurumsal web tasarım konusunda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Web tasarım ihtiyaçlarınızı anlıyor ve size en uygun çözümleri sunuyoruz. www.farkajanstanitim.com web sitesi adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz size anında dönüş sağlarız.

Firmamızın ve markanızın yapısını, ürünlerini, satış ve pazarlama ağını en etkili şekilde anlatabilmek ve üretim alanlarınızı profesyonel resim ve slaytlarla aktarabilmek için çalışmalar yapmaktayız. Photoshop ve Grafik Programlarıyla güzel tasarımlar yapıyoruz. Kalite yönetimi ve müşteri memnuniyeti odaklı geri dönüşleri toplayabileceğiniz kurumsal web tasarım hizmetimizle firmanıza daha çok kazandıracağız

Ayrıca, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda kendinizi daha iyi ifade edebilmeniz bir çok dilde web sitesi yapmaktayız. Dilerseniz kurumsal web tasarımınızı, firmanızı tanıtmanıza yardımcı olacak diğer hizmetlerimizle zenginleştirebilirsiniz. (Katalog, Ürün Kataloğu veya Listesi, Broşür, Kartvizit, Fuar Reklam İhtiyaçları vb.)

Kalite ve Tasarruf Bir Arada, Kendiniz ve Bütçeniz Güvende, Sadece kalite değil, tasarruf da sunuyoruz – En iyi siteler, en iyi fiyatlarla bizden! Pahalı Olması İyi Olacağı Anlamına Gelmez, İşinize Yarayacak En İyi Web Site Tasarımları ile hizmetinizdeyiz.

Fark Ajans Tanıtım olarak en iyi web tasarım deneyimini kaliteli ve uygun fiyata sizlere sunmak için çalışıyoruz. Sektörel bazlı kurumsal web tasarım konusunda profesyonel ekibimizle birlikte sizleri bekliyoruz. Hemen şimdi bizimle iletişime geçip detayları görüşebiliriz.

Bütçenize Uygun, İşe Yarayan Web Tasarım çözümleri…

 

Sektörde 25 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Kitap, dergi, dizgi ve basım işleriyle başlayan grafik tasarım asrın ihtiyacı olan Web Tasarım  işleriyle geliştirerek nihayet Fark Ajans Tanıtım hizmetlerini kurduk.

Matbaa, reklam, grafik tasarım birbirini takip eden bir süreçtir. Bu süreçte 1998’den bugüne her aşamasında bulunduk, bundan sonra da hizmet etmeye devam edeceğiz inşallah.

Şimdi yaptığımız işler kısaca; Firmanızın-markanızın-ürününüzün (Web Tasarım, Katalog, Broşür, Logo, Kurumsal Kimlik vb. yayın organları ile Grafik &Tasarımını ve Baskı Hizmetleri de Sunuyoruz.

Misyonumuz;

Yerel ve Ulusal Medya ya yeni bir soluk ve farklı bakış açısı getirmek. Reklamcılık için mesleki (etik değerlere) ahlaki bakışı ve kaliteyi yükseltmek. Reklam ve tanıtım için maddi manevi harcanan emeklerin en etkin şekilde geri dönmesini sağlamak.

Vizyonumuz;

Medya dünyasına yeni bir perspektif sunarak yerel ve ulusal düzeyde fark yaratmak. Reklamcılık alanında etik değerlere bağlılığımızı koruyarak kaliteli hizmet sunmayı sürdürmek ve reklam ile tanıtım alanlarında emek harcanan her çabaya en yüksek değeri katmak. Medya ve reklamın gücünü kullanarak toplumsal fayda sağlamak, bilinçli tüketici ve işletmelerin gelişimine katkıda bulunmak için çabalıyoruz.