“Fark Ajans Tanıtım olarak,

sektörel işinize uygun, kurumsal web tasarım konusunda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Web tasarım ihtiyaçlarınızı anlıyor ve size en uygun çözümleri sunuyoruz. www.farkajanstanitim.com web sitesi adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz size anında dönüş sağlarız.

Firmamızın ve markanızın yapısını, ürünlerini, satış ve pazarlama ağını en etkili şekilde anlatabilmek ve üretim alanlarınızı profesyonel resim ve slaytlarla aktarabilmek için çalışmalar yapmaktayız. Photoshop ve Grafik Programlarıyla güzel tasarımlar yapıyoruz. Kalite yönetimi ve müşteri memnuniyeti odaklı geri dönüşleri toplayabileceğiniz kurumsal web tasarım hizmetimizle firmanıza daha çok kazandıracağız

Ayrıca, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda kendinizi daha iyi ifade edebilmeniz bir çok dilde web sitesi yapmaktayız. Dilerseniz kurumsal web tasarımınızı, firmanızı tanıtmanıza yardımcı olacak diğer hizmetlerimizle zenginleştirebilirsiniz. (Katalog, Ürün Kataloğu veya Listesi, Broşür, Kartvizit, Fuar Reklam İhtiyaçları vb.)

Kalite ve Tasarruf Bir Arada, Kendiniz ve Bütçeniz Güvende, Sadece kalite değil, tasarruf da sunuyoruz – En iyi siteler, en iyi fiyatlarla bizden! Pahalı Olması İyi Olacağı Anlamına Gelmez, İşinize Yarayacak En İyi Web Site Tasarımları ile hizmetinizdeyiz.

Fark Ajans Tanıtım olarak en iyi web tasarım deneyimini kaliteli ve uygun fiyata sizlere sunmak için çalışıyoruz. Sektörel bazlı kurumsal web tasarım konusunda profesyonel ekibimizle birlikte sizleri bekliyoruz. Hemen şimdi bizimle iletişime geçip detayları görüşebiliriz.

Bütçenize Uygun, İşe Yarayan Web Tasarım çözümleri…

 

Sektörde 25 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Kitap, dergi, dizgi ve basım işleriyle başlayan grafik tasarım asrın ihtiyacı olan Web Tasarım  işleriyle geliştirerek nihayet Fark Ajans Tanıtım hizmetlerini kurduk.

Matbaa, reklam, grafik tasarım birbirini takip eden bir süreçtir. Bu süreçte 1998’den bugüne her aşamasında bulunduk, bundan sonra da hizmet etmeye devam edeceğiz inşallah.

Şimdi yaptığımız işler kısaca; Firmanızın-markanızın-ürününüzün (Web Tasarım, Katalog, Broşür, Logo, Kurumsal Kimlik vb. yayın organları ile Grafik &Tasarımını ve Baskı Hizmetleri de Sunuyoruz.

Misyonumuz;

Yerel ve Ulusal Medya ya yeni bir soluk ve farklı bakış açısı getirmek. Reklamcılık için mesleki (etik değerlere) ahlaki bakışı ve kaliteyi yükseltmek. Reklam ve tanıtım için maddi manevi harcanan emeklerin en etkin şekilde geri dönmesini sağlamak.

Vizyonumuz;

Medya dünyasına yeni bir perspektif sunarak yerel ve ulusal düzeyde fark yaratmak. Reklamcılık alanında etik değerlere bağlılığımızı koruyarak kaliteli hizmet sunmayı sürdürmek ve reklam ile tanıtım alanlarında emek harcanan her çabaya en yüksek değeri katmak. Medya ve reklamın gücünü kullanarak toplumsal fayda sağlamak, bilinçli tüketici ve işletmelerin gelişimine katkıda bulunmak için çabalıyoruz.

 

GİZLİLİK POLİTİKASI

Alıcı Sözleşmesi

 1. Taraflar

Bu Alıcı Sözleşmesi, FARK AJANS TANITIM (bundan böyle “FARK Ajans” olarak anılacaktır) ile www.farkajanstanitim.com (Site) sitesinden kredi kartı bilgisini vermek, bankadan Satıcı’nın hesabına havale yapmak veya promosyonel alışveriş yapmak suretiyle Site hizmetlerinden faydalanan müşteri (Alıcı) arasında Alıcı’nın www.farkajanstanitim.com sitesinde işlem yapması anında veya işlem yapmak için Satıcı’ya ödeme yapması anında karşılıklı olarak yürürlülüğe girer.

Alıcı, www.farkajanstanitim.com sitesinde işlem yaptığında, işbu sözleşmenin tamamını okuduğunu, içeriğini bütünüyle anladığını ve tüm hükümlerini kabul ettiğini ve onayladığını kabul ve beyan eder.

 1. Tanımlar
 • Alıcı: farkajanstanitim.com adresinde Satıcı tarafından satışa arz edilen mal ve/veya hizmetleri işbu sözleşmede belirtilen koşullar dahilinde kredi kartı bilgisini vererek, havale yaparak veya promosyon ile satın alan müşteri.
 • Satıcı: farkajanstanitim.com adresinde Alıcılara yönelik olarak hukuken mülkiyetine haiz bulunduğu ve mülkiyeti üzerinde tasarrufta bulunabilme hak ve yetkisine sahip olduğu mal ve/veya hizmetleri satışa arz eden kuruluş.
 • Site: FARK Ajansı sahipliğindeki elektronik ticaretin yapıldığı ve mal ve/veya hizmetlerin alınıp, satıldığı ve raporlandığı farkajanstanitim.com isimli alan adından ve bu alan adına bağlı alt alan adlarından oluşan web sitesi.
 • Hizmet: Site içerisinde Satıcı tarafından kullanıma sunulan ve Alıcı tarafından satın alınan değerlerdir. Satıcı, Site içerisinde ortaya konulan hizmetlerinde dilediği zaman değişiklikler ve/veya uyarlamalar yapabilir. Satıcı tarafından yapılan bu değişiklikler ve/veya uyarlamalarla ilgili Alıcıların uymakla yükümlü olduğu kural ve koşullar Satıcı tarafından Site’nin yardım sayfasından Alıcılara duyurulur.
 • Alıcı Paneli: Alıcıların hesapları oluşturulduktan sonra kendilerine ait e-mail ve kullanıcı şifresi kombinasyonu ile ulaştıkları ve Hizmet satın aldıkları Site arayüzü.
 • Kredi: Satıcı tarafından Site üzerinden sunulan mal ve/veya hizmetlerden Alıcı’nın faydalanabilmesi için Alıcı’dan tahsil edilen peşin para.
 1. Sözleşmenin Konusu ve Kapsamı

İşbu sözleşmenin konusu, Site’de sunulan hizmetlerin, bu hizmetlerden yararlanma şartlarının ve tarafların hak ve yükümlülüklerinin tespitidir. İşbu sözleşmenin kapsamı Alıcı ve Satıcı arasındaki site üzerinden yapılan alışveriş işlemidir. Alıcı, işbu sözleşme hükümlerini kabul etmekle, Site içinde yer alan kullanıma ve hizmetlere ilişkin Satıcı tarafından açıklanan her türlü beyanı da kabul etmiş olmaktadır. Alıcı bahsi geçen beyanlarda belirtilen her türlü hususa uygun olarak davranacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

 1. Hizmet Kullanımı Şartları

Alıcılar için sitede alışveriş yapabilmek için üye olmak gerekmektedir. Alıcıların Site’de alışveriş yapabilmek amacıyla Kredi satın almaları ve mevcut Kredileri ile Site içerisinde istedikleri mal ve/veya hizmeti talep etmeleri sistem işleyişini oluşturur. Alıcı’nın e-mail adresine gönderilen panel şifresi ile üyelik süreci başlamış sayılır.

 1. Hak ve Yükümlülükler

5.1. Alıcı’nın Hak ve Yükümlülükleri

 1. a) Alıcı, Site’nin hizmetlerinden faydalanırken ve Site’deki hizmetlerle ilgili herhangi bir işlemi yerine getirirken işbu sözleşme içerisinde yer alan tüm şartlara, Site’nin ilgili yerlerinde belirtilen kurallara ve yürürlükteki tüm mevzuata uygun hareket edeceğini, sitede ve bu sözleşmede belirtilen tüm şart ve kuralları anladığını ve onayladığını kabul eder.
 2. b) Alıcı, Satıcı’nın yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmakla yükümlü olduğu durumlar içerisinde, resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde Alıcı’lara ait gizli/özel/ticari bilgileri resmi makamlara açıklamaya yetkili olacağını ve bu sebeple Satıcı’dan her ne nam altında olursa olsun tazminat talep edilemeyeceğini kabul eder.
 3. c) Alıcılar tarafından kendisine iletilen veya Site üzerinden kendileri tarafından girilen bilgilerin doğruluğunu araştırma; bu bilgi ve içeriklerin güvenli, doğru ve hukuka uygun olduğunu taahhüt ve garanti etmekle yükümlü ve sorumlu olmadığı gibi söz konusu bilgilerin yanlış veya hatalı olmasından dolayı ortaya çıkacak hiçbir zarardan da sorumlu tutulamaz.
 4. d) Alıcılar, Satıcı’nın yazılı onayı olmadan işbu sözleşmeyi veya bu sözleşmenin kapsamındaki hak ve yükümlülüklerini kısmen veya tamamen herhangi bir üçüncü kişiye devredemez.
 5. e) Satıcı’nın sunduğu hizmetlerden yararlanan Alıcılar, yalnızca hukuka uygun amaçlarla Site üzerinde işlem yapabilirler. Alıcıların, Site dahilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir. Her Alıcı, Satıcı ve/veya başka bir üçüncü şahsın ayni veya şahsi haklarına, malvarlığına tecavüz teşkil edecek nitelikteki Site dahilinde bulunan hizmetleri, resimleri, metinleri, dosyaları, veritabanları ve listeleri çoğaltmayacağını, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini, kullanmayacağını gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla Satıcı ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir. Alıcıların işbu sözleşme hükümlerine ve hukuka aykırı olarak gerçekleştirdikleri Site üzerindeki faaliyetler nedeniyle üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı Satıcı doğrudan ve/veya dolaylı olarak hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 6. f) Alıcılar sitede sunulan ürün ve/veya hizmetlerin satın alınması ile ilgili işlemlerde öncelikle Kredi satın almak zorundadırlar. Alıcı, Kredi satın alma işlemini güvenli ödeme sayfasını kullanarak kredi kartı ile gerçekleştirebileceği gibi havale yolu ile de gerçekleştirebilir. Havale ile yapılan Kredi alımlarında Alıcı ödeme yaptığını Satıcı’ya bildirmekle yükümlü olduğunu kabul ve beyan eder. Alınan krediler iade edilmez.
 7. g) Alıcı, Site’de Satıcı tarafından satış için sergilenen ürün ve/veya hizmetleri, Panel’lerini kullanarak talep ettikten sonra, satın almayı kabul ve taahhüt eder.
 8. h) Alıcı, Panel’ine giriş için kullandığı e-mail adresine ve belirttiği GSM numarasına gelen tüm bildirimleri almış ve kabul etmiş sayılacağını kabul ve beyan eder.

ı) Alıcı, sergilenen herhangi bir ürün ve/veya hizmeti, Kredisi kullanarak satın aldığında, Site’de ürün ve/veya hizmet ile ilgili yapılan açıklamaları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Alıcı satın alma işleminden vazgeçemez. Satıcı’nın her durumda ve aşamada satışı iptal etme hak ve yetkisi vardır.

 1. j) Alıcı ve Satıcı arasındaki alım-satım işlemi, Alıcının satın almak isteğini Panel’i aracılığıyla Satıcı’ya bildirdiği mal ve/veya hizmetin Alıcı’ya sunulması ve hizmetin verildiğinin Panel’i aracılığıyla Alıcı’ya bildirilmesi veya ürünün Satıcı tarafından Alıcı’nın belirttiği adrese fiziki olarak teslimi ile Kredisinden mal ve/veya hizmet bedelinin kesilmesidir.
 2. k) Alıcı, Panel girişinde kullandığı e-mail adresine ve belirttiği GSM numarasına gelen tüm bildirimleri almış ve kabul etmiş sayılacağını kabul ve beyan eder.

5.2. Satıcı’nın Hak ve Yükümlülükleri

 1. a) Satıcı, Site’de satıma arz edilen mal ve/veya hizmetlerin Site’de ve/veya bu sözleşmede ifade edilen koşullara uygun bulunmasını/gerçekleşmesini ayıptan ari olarak sağlayacaktır.
 2. b) Satıcı, Site üzerinden Satıcı’nın kendi kontrolünde olmayan üçüncü kişi satıcılar, sağlayıcılar ve başkaca üçüncü kişilerin sahip olduğu ve işlettiği başka web sitelerine ve/veya portallara, dosyalara veya içeriklere bilgi vermek, tanıtım yapmak amacıyla link verebilir. Bu linkler vasıtasıyla erişilen portallar veya web sitelerinden sunulan hizmetler veya ürünler veya bunların içeriği hakkında Satıcı’nın herhangi bir sorumluluğu yoktur.
 3. c) Satıcı, Site’de yer alan Alıcı bilgilerini, Alıcı güvenliği, kendi yükümlülüğünü ifa ve bazı istatistiki değerlendirmeler için dilediği biçimde kullanabilir. Bunları bir veritabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir.
 4. d) Alıcılar ve Satıcılar hukuken bağımsız taraflardır. Aralarında ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi yoktur.
 5. e) Satıcı, Site’de sunulan mal ve/veya hizmetleri ve içerikleri her zaman değiştirebilme hakkını saklı tutmaktadır. Satıcı, bu hakkını hiçbir bildirimde bulunmadan ve önem vermeden kullanabilir.
 6. Hizmetler

Satıcı, Site’de Alıcıların beğenisine sunduğu hizmetleri (özellik ve fiyatlar) Site içeriğinde açıkça belirleyecek ve belirlediği şartlarda ve bu sözleşme çerçevesinde sağlayacaktır.

 1. Ücretlendirme

Site’de aksi belirtilmediği takdirde, Site’deki mal ve/veya hizmetler karşılığı alınacak bütün ücretler Türk Lirası (TL) ve KDV dahil olarak hesaplanacak ve tahsil edilecektir. Aksi belirtilmedikçe, aktive edilen paketler için ek bir aktivasyon ücreti alınmaz. İptal / iade edilen paketler için 50 TL aktivasyon hizmet bedeli yansıtılır.

 1. Gizlilik Politikası

Satıcı, Site’de Alıcılara ait gizli bilgileri işbu sözleşmenin 5.1.b maddesinde belirtilen durumlar haricinde üçüncü kişi ve kurumlara kullandırmayacaktır. Kullanıcı profili oluşturmak amacıyla sadece Satıcı tarafından kullanılacaktır.

 1. Diğer Hükümler

9.1. Fikri Mülkiyet Hakları

 1. a) Site’nin (tasarım, metin, imge, html kodu ve diğer kodlar da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) tüm elemanları (Satıcı’nın telif haklarına tabi çalışmalar) Satıcı’ya aittir. Alıcılar, Site hizmetlerini, bilgilerini ve telif haklarına tabi çalışmalarını yeniden satamaz, paylaşamaz, dağıtamaz, çoğaltamaz, sergileyemez veya başkasının Site’nin hizmetlerine erişmesine veya kullanmasına izin veremez aksi takdirde Satıcı’nın uğrayacağı tüm zararı mahkeme masrafları ve avukatlık ücreti de dahil olmak üzere karşılamakla yükümlü olacaklardır.
 2. b) Satıcı’nın; Site vasıtasıyla sahip olduğu her tür maddi ve fikri mülkiyet hakları malvarlığı, ayni ve şahsi hak, ticari bilgi ve know-how’a yönelik tüm hakları saklıdır.

9.2. Sözleşme Değişiklikleri

Satıcı, tamamen kendi takdirine bağlı ve tek taraflı olarak işbu sözleşmeyi Site’de önemli bir süre kullanarak (bir hafta) ilan ederek değiştirebilir. İşbu sözleşmenin değişen hükümleri, ilan edildikten bir hafta sonra geçerlilik kazanacak, geri kalan hükümler aynen yürürlükte kalarak hüküm ve sonuçlarını doğurmaya devam edecektir. İşbu sözleşme, Alıcıların tek taraflı beyanları ile değiştirilemez.

9.3. Mucbir Sebepler

Hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, Satıcı işbu sözleşme ile belirlenen edimlerinden herhangi birini geç veya eksik ifa etme veya ifa etmeme nedeniyle yükümlü değildir. Bu ve bunun gibi durumlar, Satıcı için, gecikme, eksik ifa etme veya ifa etmeme veya temerrüt addedilmeyecek veya bu durumlar için Satıcı’dan herhangi bir nam altında tazminat talep edilemeyecektir. “Mücbir sebep” terimi, doğal afet, isyan, savaş, grev, iletişim sorunları, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi ve kötü hava koşulları da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ilgili tarafın makul kontrolü haricinde ve Satıcı’nın gerekli özeni göstermesine rağmen önleyemediği kaçınılamayacak olaylar olarak yorumlanacaktır.

9.4. Uygulanacak Hukuk ve Yetki

İşbu sözleşmeden dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde Ankara Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

9.5. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme Alıcıların Site’den üyeliğini iptal ettiğini bildirene kadar yürürlükte kalacaktır. Satıcı, Alıcıların işbu sözleşme, ekleri, Site içinde yer alan kullanıma ve hizmetlere ilişkin benzeri kuralları ihlal etmeleri durumunda sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

Web sitemiz üzerinden işlem yaparak alıcı sözleşmesini okuduğunuzu, içeriğini anladığınızı ve hükümlerini kabul ettiğinizi, onayladığınızı kabuk ve beyan etmiş oluyorsunuz.”