Fark Ajans Tanıtım sosyal medya alanında da farklı hizmet vermekteyiz. Sosyal medya denilince insanlar parayı tek seferde harcayıp herkese ulaşabileceklerini zannederek yanılıyorlar. Bu emek ve düzenli bir süreçtir. Bu bilinçle bu konuda genç arkadaşlarımızla gerek ofis ortamında gerekse home ofice, frelance mantığında çalışmalar yapıyoruz.

Sosyal medya ile ilgili planlamalar ortaya koyuyor bunu doktorun hastasını takip eder gibi zamanında ve dozajda yapıyoruz.  Söz konusu planlamaları yaparken profesyonel anlayışımızla kurumsal bir zemine stratejik adımlar atarak sosyal medya ve facebok gibi alanlarda en iyisini, en uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz. Fark Ajans Tanıtım sosyal medya, facebook gibi alanlarda tasarım ve stratejimiz ile fark yapmaya devam ediyoruz.

 

#Konya Reklam Ajansı Fark Ajans Tanıtım – Konya Reklam Ajansı Fark- Konya Kurumsal Hizmetler –  Konya Web Tasarımı, Konya Web Tasarımı, Matbaa, Ambalaj, Katalog, Broşür, Dergi, Afiş, Konya Matbaa, Konya Ambalaj, Konya Dergi Yapımı, web tasarımı, web sosyal medya, facebook reklamları, google reklamları, youtube reklamları, endüstriyel ürün çekimleri, fotoğraf çekimleri, #düğün davetiyeleri

WEB SAYFASI - SOSYAL MEDIA

Web Tasarım - Kurumsal Web Sayfası - Web Ürün Satış - Web Online Satış

Web Ürün Fotoğraf Çekimleri - Web Slider - Web Slayt